donderdag 13 april 2017 - 15:25 15:25 Leeftijd: 15 days

Tijden Friese Masters

Categorie: Uitslagen
Door: John Poelstra

Soort Wedstrijd Friese Masters

Sportcomplex It Grien

Ieleane 1, 9051 LP Stiens





Afz.JS 4 All





Sportschool Poelstra

J Poelstra

Jan de Haanstraat 1

8801 VE Franeker






Overzicht deelnemers : Friese Masters 22-04-2017 Pagina 1

!! Deelnemer(s) zijn afgemeld !!

Silke de Vries Geb jaar '08 Gew. 27kg


Aantal jongens = 22 , meisjes = 11 , coachkaarten = 4


Poule j 30 Mat 2 Weegtijd 8.00 Aanvang 9.00 Gewichtkl. (30) -34 Kg.

08 33 Thomas Boonstra

08 33 Teije Kingma


Poule j 49 Mat 3 Weegtijd 8.00 Aanvang 9.00 Gewichtkl. (60) -66 Kg.

03 61 Kevin Swiers


Poule m 15 Mat 5 Weegtijd 8.00 Aanvang 9.00 Gewichtkl. (48) -52 Kg.

03 49 Manon Poelsma


Poule m 12 Mat 6 Weegtijd 8.00 Aanvang 9.00 Gewichtkl. (40) -44 Kg.

03 43 Lisenka Bomas


Poule j 46 Mat 7 Weegtijd 8.00 Aanvang 9.00 Gewichtkl. (55) -60 Kg.

03 58 Moreno Felida


Poule m 17 Mat 9 Weegtijd 8.00 Aanvang 9.00 Gewichtkl. (52) -57 Kg.

03 54 Myrthe Dijckhoff


Poule j 33 Mat 1 Weegtijd 9.30 Aanvang 10.30 Gewichtkl. (34) -42 Kg.

08 40 Meimoena Jalloh


Poule j 34 Mat 2 Weegtijd 9.30 Aanvang 10.30 Gewichtkl. (38) -42 Kg.

07 41 Jouke Kingma

07 39 Mark Vestraten


Poule j 52 Mat 4 Weegtijd 9.30 Aanvang 10.30 Gewichtkl. (66) -73 Kg.

92 72 Glenn Dijkstra


Poule j 56 Mat 6 Weegtijd 9.30 Aanvang 10.30 Gewichtkl. (81) -90 Kg.

93 89 Reinier de Vries

91 84 Robert v.d. Wal


Overzicht deelnemers : Friese Masters 22-04-2017 Pagina 2


Poule m 19 Mat 8 Weegtijd 9.30 Aanvang 10.30 Gewichtkl. (52) -57 Kg.

97 56 Silke Kloetstra

92 56 Julia van der Molen


Poule m 7 Mat 1 Weegtijd 11.40 Aanvang 12.45 Gewichtkl. (36) -40 Kg.

07 37 Amara Buwalda


Poule m 6 Mat 2 Weegtijd 11.40 Aanvang 12.45 Gewichtkl. (32) -36 Kg.

06 32 Sinne van Loenen


Poule j 25 Mat 2 Weegtijd 11.40 Aanvang 12.45 Gewichtkl. -24 Kg.

09 20 Ferron Poelstra

09 22 Olaf v.d. Heide


Poule j 28 Mat 2 Weegtijd 11.40 Aanvang 12.45 Gewichtkl. (27) -30 Kg.

09 28 Benyam Bossack


Poule j 38 Mat 3 Weegtijd 11.40 Aanvang 12.45 Gewichtkl. (34) -38 Kg.

05 35 Esben Poelstra


Poule j 50 Mat 4 Weegtijd 11.40 Aanvang 12.45 Gewichtkl. (60) -66 Kg.

01 62 Thomas Kalsbeek


Poule m 13 Mat 9 Weegtijd 11.40 Aanvang 12.45 Gewichtkl. (44) -48 Kg.

03 47 Eva v.d. Kooi

05 46 Anna Fleur Visser


Poule j 57 Mat 10 Weegtijd 11.40 Aanvang 12.45 Gewichtkl. +90 Kg.

98 95 Robin Kalsbeek


Poule j 26 Mat 1 Weegtijd 13.30 Aanvang 14.30 Gewichtkl. (24) -27 Kg.

08 26 Riemer-Jel Buwalda


Poule j 39 Mat 3 Weegtijd 13.30 Aanvang 14.30 Gewichtkl. (38) -42 Kg.

05 39 Jort Dijckhoff


Poule j 42 Mat 5 Weegtijd 13.30 Aanvang 14.30 Gewichtkl. (46) -50 Kg.

04 49 Rutger Jan van Marrum

04 48 Sieger v.d. Wal


Poule j 41 Mat 7 Weegtijd 13.30 Aanvang 14.30 Gewichtkl. (42) -46 Kg.

04 45 Rienk Veenstra


Poule j 44 Mat 10 Weegtijd 13.30 Aanvang 14.30 Gewichtkl. (50) -55 Kg.

04 50 Giel Dol

04 53 Mathijs Pietersma




SponsorKliks, gratis sponsoren!
Erkend leerbedrijf

Volg ons